Restauracja Gool Szaflary

Restauracja Gool - Szaflary
790 519 246

 

Sprawdź danie dnia na naszym FACEBOOKU

 

Danie Dnia

Chcesz jeść taniej dzwoń +48 606 489 935

RABATY %

Catering

Restauracja GOOL wychodzi naprzeciw klientom, którzy poszukują firmy cateringowej. W swojej ofercie posiadamy organizację cateringu okolicznościowego. Swoją obecnością uświetniamy wesela, komunie, rocznice ślubu. Pojawiamy się także na zaproszenie szefów firm, przygotowujemy poczęstunek na szkolenia, duże konferencje. Z przyjemnością częstujemy naszych gości jedzeniem, przygotowanym przez wykwalifikowany zespół kucharzy. Oferujemy menu pełne smacznych i zdrowych słonych przekąsek. Zarówno mięsnych jak i wegetariańskich. Przygotowujemy także słodki poczęstunek, napoje. Co ważne, dbamy o estetykę i wygląd serwowanych talerzy. Tak, aby goście wydarzeń byli zachwyceni już w momencie wyboru smakołyku.

Z naszej strony, współpraca przebiega na najwyższym poziomie. Cenimy sobie jasność przekazów. Zbieramy jak najbardziej szczegółowe informacje od klienta, by przygotowany catering spełniał wszystkie, nawet najmniejsze zachcianki. Wychodzimy naprzeciw wymaganiom klienta, traktując Go indywidualnie i z ogromnym szacunkiem.

Szukasz firmy, która w odpowiedzialny i dokładny sposób zaplanuje i zajmie się stroną kulinarną Twojego wydarzenia? Chcesz nawiązać współpracę, która nie przysporzy Ci problemów i stresu, będzie przyjemna i bezproblemowa? Skontaktuj się z nami. 

Informacje dotyczące organizacji imprez okolicznościowych i cateringu pod numerem telefonu 606 489 935. Zapraszamy!!!

© Copyright 2015 - Gool Gorce Nowy Targ | Wykonanie Strony internetowe Nowy Sącz "SpaceDEV"
Wróć do góry