Restauracja Gool Szaflary

Restauracja Gool - Szaflary
18 264 63 35

22.07 Danie dnia

Wiejska

Pomidorowa

Udko z kurczaka z ziemniakami i surówkami

Szynka w sosie własnym z ziemniakami i surówkami

SMACZNEGO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Danie Dnia

Brak zaplanowanych wydarzeń!

Imprezy

GOOL Gorce w Nowym Targu

Gool Gorce w Nowym Targu to miejsce, gdzie zapach sportowych zwycięstw idealnie komponuje się z wonią wyjątkowych i pieczołowicie przygotowanych potraw. To lokal, który powstał z myślą o głodnych wrażeń i dobrego, prostego jedzenia fanów sportu. Miejsce, gdzie kibicowanie nabiera zupełnie nowego znaczenia. Zapomnij o paczce nieświeżych czipsów, kuflu wygazowanego piwa, niewygodnej kanapie i niewielkim odbiorniku. Odwiedź nasz lokal, gdzie wspólnie, przy naprawdę dobrym jedzeniu kibicujemy najlepszym.

Wystrój lokalu bezpośrednio wiąże się z jego przeznaczeniem – GOOL Nowy Targ to miejsce udekorowane sportowymi przedmiotami, trofeami. Atmosfera podczas transmitowanych wydarzeń sportowych oddaje ducha walki, którego można poczuć na trybunach stadionu. W restauracji, poza wyśmienitymi zapachami różnorakich potraw czuć braterską jedność.

Zespół kucharzy, którymi dowodzi niezastąpiona Irena dba o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół wydawanego talerza. Je się oczami – kompozycje mają zachwycać już od pierwszego wejrzenia. Smak jednak jest najważniejszy. To on króluje w naszej restauracji. Nasza dobra, polska kuchnia, rozbudowana o elementy kultury amerykańskiej.Sprawdzisz na własnym podniebieniu?

KS Szarotka Nowy Targ - nasi klienci!

W drugim lokalu naszej firmy w Szaflarach (Bistro Gool) gościliśmy już w wakacje takie zasłużone piłkarskie drużyny jak Ruch Chorzów czy Ceramika Opoczno. Teraz w Nowym Targu gościliśmy najbardziej utytułowany w Polsce klub unihokejowy czyli Szarotkę Nowy Targ. Po obiedzie w naszym Gool Gorce chłopaki odnieśli dwa okazałe zwycięstwa!

Tweet
© Copyright 2015 - Gool Gorce Nowy Targ | Wykonanie Strony internetowe Nowy Sącz "U Ciwersa"
Wróć do góry